ZOXlive

Až 90 % vizitek končí v koši. Jak zajistit, aby tam nebyla i ta vaše?

muž držící vizitku

Ročně se jen v Americe vytiskne 10.000.000.000 vizitek. Z toho 88 % skončí během prvních dní v koši. Poradíme, jak to udělat, aby vaše vizitka nebyla mezi nimi.

Jsou vizitky v dnešní době potřeba?

Mohlo by se zdát, že vizitky do dnešní doby už nepatří. Jejich zdánlivou zbytečnost podporuje i skutečnost, že většina z nich se okamžitě vyhodí. Přesto jsou vizitky stále velmi populárním nástrojem, který při správném použití umí získat nové zákazníky.

Vizitka je první informací o vás a vaší firmě, která se k zákazníkovi dostane. Tento moment mnohdy rozhodne o tom, zda dá zákazník přednost vám nebo konkurenci. Mnoho obchodníků také využívá vizitku k psychologickému prolomení ledů při seznamování. Tím, že zákazník nabízenou vizitku přijme, podvědomě souhlasí s tím, že se dobrovolně účastní společného jednání.

Nejčastější důvody vyhození vizitky

Také se zamýšlíte nad tím, proč tolik vizitek skončí v koši? Nejčastější důvod je prostý: podle serveru statisticbrain.com lidé nabízenou službu nepotřebují, resp. nevnímají její potřebu ani v blízké budoucnosti. Dalším důvodem je prostě fakt, že jim nejste sympatičtí a nechtějí pracovat právě s vámi. Neberte si to ale osobně, to je prostě stává.

graf: nejčastější důvody vyhození vizitky

Jak má vypadat vizitka?

Pokud se rozhodujete mezi klasickým a moderním designem vizitky, zvolte moderní přístup. Barevné a zajímavě zpracované vizitky mají až 10x delší životnost než ty obyčejné bílé. Kvalita vizitky hraje také roli při výběru služby, lidé jednoznačně dávají přednost službám prezentovaným vizitkou tištěnou z kvalitnějšího materiálu, než je obyčejný papír.

Navíc barevné a jinak zajímavé zpracování pomáhá lidem zapamatovat si vaši firmu či značku, pod kterou pracujete. Buďte originální, ale zachovejte si vkus a designovou jednotu.

Kromě kontaktních údajů a loga společnosti nezapomeňte také na odkaz na web, popularitě se těší i QR kódy, které umožňují rychlé uložení kontaktu. Cílem je zákazníkovi dát jasně najevo, že právě vy jste tím pravým a jediným. Může se stát, že zrovna vámi nabízenou službu v danou chvíli nepotřebuje. Pak je hlavním úkolem vizitky zaujmout natolik, že bude obdarovaném líto ji vyhodit.

Moderní vizitky

Představte si vizitku, která jednoznačně trumfne všechny ostatní. Vizitku, kterou by váš zákazník měl pořád u sebe. Zdá se vám to jako pohádka? Volací vizitka ZOXCALL splní všechna vaše očekávání. Jedním tlačítkem se vám zákazník rovnou dovolá – ano, přímo z vizitky!

Zajímavé spojení funkcí dělá z volací vizitky funkční předmět, který chce mít každý stále u sebe. Kromě čísla na vás totiž umí svého majitele spojit s tísňovou linkou. Velikostí připomíná klasickou vizitku a vejde se tak všude tam, kde je stále po ruce. Oboustranný potisk podle vašeho přání dodá vizitce originální design, který budou mít vaši zákazníci stále na očích.

Volání přímo z vizitky

Váš zákazník se s vámi spojí snadno a rychle stisknutím jednoho tlačítka. Číslo na vás si nepotřebuje nikam ukládat ani pro volání nepotřebuje mít telefon. Jednoduše zavolá přímo z volací vizitky. Je jen na vás, na jaké číslo se zákazník dovolá: přímo vám, na zákaznickou podporu nebo kam si budete přát. Výhodou je, že číslo není pro zákazníka viditelné – pokud jej neuvedete v potisku. Volací vizitky tak můžete využít jako kontakt na jinak neveřejné číslo.

Darováním volací vizitky výrazně zvyšujete svou šanci na úspěch. Tato moderní vizitka nejen prolamuje ledy mezi vámi a zákazníkem, ale navíc vyvolává touho volání vyzkoušet. A není to přesně to, v co darováním vizitky doufáte?

Vyberte si tu pravou pro vás:

Kontakt na sociálního pracovníka

Potřebujete, aby vaši klienti měli na vás kontakt po ruce, ale máte obavu, že vizitku ztratí, číslo si neumí uložit nebo ani nemají kam? Volací vizitka ZOXCALL je ideální pro sociálně slabé, umožňuje přímé spojení s vámi bez dalšího ukládání či nutnosti mít telefon. Klient se s vámi spojí jednoduše stiskem tlačítka.

Přímé spojení na zákaznickou podporu

Darujte svým váženým zákazníkům přímé spojení na zákaznickou podporu. Bez čekání se spojí s číslem, které si sami určíte, pro zákazníka zůstane skryté. Vy tak máte jistotu, že tato přímá linka zůstane jen pro něj. Kombinací praktického tvaru, zajímavých funkcí a oboustranného potisku získáte účinného pomocníka na podporu prodeje, kterého bude mít váš zákazník stále po ruce.

Reklamní předmět s přidanou hodnotou

Hledáte zajímavý reklamní předmět, na který vaši zákazníci jen tak nezapomenou? Volací vizitka ZOXCALL je svěží reklamní předmět s přidanou hodnotou. Stiskem jednoho tlačítka se zákazník dovolá přímo vám, navíc umožňuje spojení na tísňovou linku 112. To dělá z volací vizitky to, proč ji chce mít každý stále po ruce. S pomocí oboustranného potisku vytvoříte jedinečný propagační předmět, který si získá pozornost na první pohled.