Komunikátor ZOXCALL umožňuje spojení na jedno přednastavené číslo a tísňovou linku 112. Zařízení nemá displej a ovládání funguje pomocí dvou tlačítek pro zapnutí / vypnutí, zahájení / ukončení hovoru.

Použití

Před zahájením hovoru je potřeba nejdříve aktivovat baterii a zapnout zařízení; po ukončení volání zařízení vypnout a baterii deaktivovat. Aktivaci a deaktivaci baterie provedete posunutím spínače do polohy „on“ / „off“. Pro zapnutí a vypnutí zařízení je potřeba stisknout tlačítko pro zahájení / ukončení hovoru po dobu několika sekund. Volba je potvrzena zvukovým a světelným signálem. Hovor zahájíte a ukončíte opět stisknutím tlačítka pro zahájení / ukončení hovoru.

Spojení na tísňovou linku 112

Po aktivaci a zapnutí přístroje podržte obě tlačítka najednou. Zazněním signálu S.O.S. v Morseově abecedě vás ZOXCALL přepojí na tísňovou linku 112.

Nastavení čísla

Volací vizitka ZOXCALL je dodávána s přednastaveným číslem tak, aby nešlo později měnit. Vy tak máte jistotu, že se zákazník vždy dovolá vám.

Rozměry

50 x 85 x 3,8 mm

Materiál a výroba

Plastový kryt v sobě ukrývá elektroniku zařízení. Výroba i kompletace se provádí v České republice.

Potisk

Volací vizitku lze oboustranně potisknout. Pro vysokou kvalitu a odolnost barev je využívána metoda UV tisku. Rozlišení tisku plně dostačuje na fotografickou kvalitu výstupu, barvy se nevpíjejí a jsou odolné vůči ředidlům a rozpouštědlům.

Ekologie a recyklace

Výrobek je možné recyklovat.

Dobíjení

Dobíjení probíhá přes USB pomocí kabelu nebo zasunutím do PC. Při plném nabití vydrží baterie 3 měsíce bez dobíjení.

Pro dobíjení je potřeba zařízení aktivovat.

Délka volání a životnost

Maximální délka hovoru a životnost SIM se odvíjí od přednastaveného paušálu. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.

Obsah balení

Volací vizitka ZOXCALL s přednastaveným číslem a potiskem dle volby klienta, krytka na USB, návod k použití.